Co chcesz oglądać?
Wszystko
Tylko video
Tylko obrazki

Konto Oficjalne Fuuun

Zobacz jakie korzyści osiągasz posiadając Konto Oficjalne


Konto oficjalne

Będąc właścicielem konta oficjalnego, posiadasz zweryfikowane konto czego symbolem jest zielona ikonka obok nazwy użytkownika. Mając zweryfikowane konto ufamy Ci i automatycznie umieszczamy wszystkie Twoje materiały na stronie głównej naszego portalu, zwiększając zasięg Twoich treści.
Promowanie konta

Twój profil jest przez nas promowany. Użytkownicy podczas rejestracji, na podstawie swoich polubień na Facebook'u, otrzymują od nas propozycje do obserwowania swoich idoli. Oprócz tego, konta oficjalne promujemy również na stronie głównej oraz w zakładce "Odkrywaj". Dzięki temu prawdopodobieństwo obserwowania Twojego konta jest jeszcze większe!
Społecznościowe widgety

Na Twoim profilu umieściliśmy społecznościowe widgety (Facebook oraz YouTube), które oprócz wyświetlania ilości Twoich fanów, umożliwiają lajkowanie oraz subskrybowanie Cię z poziomu naszego serwisu.YouTube Connect

W zakładce "YouTube Connect" umożliwiliśmy Ci zintegrowanie swojego profilu z kontem na YouTube. Po autoryzacji udostępniamy Ci narzędzie dzięki, któremu wszystkie swoje filmy, które wcześniej wgrałeś na YouTube możesz w łatwy sposób wrzucić na swój Fuuunowski profil. Oprócz tego umożliwiamy Ci również opcję automatycznego zaciągania swoich filmów. Dzięki temu Twoje najnowsze filmy zawsze będą pojawiać się również na Fuuunie.


Statystyki materiałów

Pod każdym materiałem wyświetlamy w formie wykresu, statystki szybkości rozchodzenia się go w sieciach społecznościowych. Od teraz będziesz widział jak bardzo popularne w Internecie są Twoje treści!
Realny wpływ na rozwój serwisu

Jako konto oficjalne, masz realny wpływ na rozwój serwisu - otrzymujesz od nas numer telefonu do swojego prywatnego opiekuna, który ma za zadanie pomóc Ci w prowadzeniu swojego profilu. Zależy nam na tym aby nasz serwis był dostosowany do tego, aby to właśnie twórcy mieli z niego jak najwięcej korzyści!
Podeślij nam swoje profile na Youtubie i Facebooku!