Co chcesz oglądać?
Wszystko
Tylko video
Tylko obrazki

Członkostwo Fuuun

Zobacz jakie korzyści osiągasz posiadając u nas konto


Konto użytkownika

Rejestrując się w serwisie, tworzymy Ci w pełni spersonalizowane konto, które będzie od teraz Twoją nową wizytówką! Zadbaj o to, aby była ona jak najbardziej okazała, wgrywając swój avatar oraz cover photo. Od dziś inni użytkownicy będą mogli odwiedzać Twój profil i podziwiać jego zawartość!


Intuicyjny system kolekcjonowania

Tworząc formularz umożliwiający dodawanie materiałów, zadbaliśmy o to aby proces ten był jak najszybszy i jak najbardziej intuicyjny. Wpisz tytuł, wybierz emocję oraz w zależności od tego czy jest to materiał z dysku czy z adresu url, podaj jego źródło. Gotowe!Twój materiał

Po dodaniu treści na nasz serwis, zostanie on przypisany do Twojego konta oraz wyświetli się wszystkim osobom, które obserwują Twój profil. Aby Twój materiał pojawił się na stronie głównej serwisu, musi przejść jedną z dwóch dróg - albo zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów, albo zgromadzić łącznie 20 głosów.Twoja baza materiałów

Wchodząc na swój profil, masz szybki dostęp do wszystkich materiałów, które kiedykolwiek dodałeś do serwisu. Jest to Twoja osobista baza materiałów, którą w każdej chwili możesz udostępnić znajomym, wysyłając im link do swojego profilu!


Twoje emocje

Cały serwis opiera się na założeniu, że każdy materiał wywołuje określone emocje. Stworzyliśmy 6 różnych minek, które obrazują takie odczucia jak: LOL, WTF, EPIC, FAIL, TRUE oraz CUTE. Wybierz tę która jest najbliższa Tobie podczas oglądania konkretnego materiału i zagłosuj na nią!


Ukryte odznaki

Z aktywnością użytkownika, nierozerwalnie związane są odznaki. Serwis Fuuun jest pełen ukrytych odznak, które poprzez różne czynności (jak głosowanie lub obserwowanie) można odblokować. Zbierz jak najwięcej odznak, już wkrótce ich ilość przekładać się będzie na nagrody!


Działania obserwowanych

Umożliwiamy Ci obserwowanie użytkowników, dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z tym co dodał Twój ulubiony twórca lub znajomy. Wybierz zakładkę "Obserwowane", a ukażą Ci się materiały tylko obserwowanych przez Ciebie kont. Obserwowane osoby będą Ci się również wyświetlały obok materiałów, wraz z informacją na jaki typ oddały swój głos.Pełna kontrola

Udostępniamy Ci możliwość filtrowania materiałów. W zależności od tego czy zdecydujesz się na "wszystko", "tylko video" czy "tylko obrazki", w całym serwisie prezentować będziemy Ci źródła tylko o wybranym przez Ciebie charakterze. Jeżeli jesteś w szkole lub pracy, nie chcesz lub nie możesz oglądać filmów, z łatwością możesz przełączyć serwis na wyświetlanie tylko obrazków. Od teraz to Ty decydujesz co lubisz i co chcesz oglądać!
Nie spamujemy tablicy! Nie pobieramy prywatnych danych!